Farmasi Rehberi
Trend

Farmasi 150 Günde 150 Altın Müdür Nedir?

Farmasi 150 günde 150 Altın Müdür; Farmasi’nin %15, %18 ve Kasım ayında ilk defa Müdür olmuş olanların yararlanabileceği, yeni açıklamış olduğu eğitim ve kariyer yükselme programıdır.

Kasım 2019’dan önce %15, %18 olmuş ve Kasım 2019’da ilk kez Müdür ünvanına çıkmış olanlara uygulanacak olan eğitim programına katılmaya hak kazananlara Farmasi tarafından bilgilendirme smsleri gönderilmiştir.

Eğitim programına katılmaya aday olanlar, Farmasi tarafından bilgi testine tabi tutulacaklardır ve 150 kişi seçilecektir. 150 günde 150 kişinin Altın Müdür olabilmesi, ekibinin ve kendinin satış, ekip yönetimi, doğrudan satış hakkında; Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesinde sertifikalı eğitimine ücretsiz katılacaklardır.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!
Farmasi Üyelik Formu

Farmasi kişisel sayfalarında bulunan ‘Frm Eğitim’ butonunun içerinde bulunan ürün eğitim videolarından, Farmasi sistem bilgileri hakkında zaman zaman online sorular cevaplayarak, Farmasi üyeleri puan toplayacaklardır. En yüksek puanı toplayan 150 kişi, 150 günde Altın Müdür eğitim programına katılacaklardır.

Altın Müdür Ne Demek?

Altın Müdür; Farmasi’de %21 seviyesine ulaşmış ve alt ekibinde kendisine doğrudan bağlı, ilk nesilde %21 seviyesine ulaşmış 2 müdürü bulunan kişiye Altın Müdür denir.

150 günde 150 Altın Müdür eğitim programı hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim kanalları aracılığı ile bize ulaşın. En kısa sürede sizlere dönüş yapalım ve tüm bilgileri aktaralım.

Başa dön tuşu
Kapalı