Farmasi

Farmasi Almanya

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Almanya, Farmasi en çok Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da doğrudan satış hizmeti vermeye yönelik çalışmalarına başlamıştır. 2020 yılında satış ve üyelik işlemlerine başlanacaktır.

Almanya’da henüz Farmasi üyelik ve satış işlemleri gerçekleştirilememektedir. Aktif olduğunda sizi bilgilendirmemizi istiyorsanız sayfanın üstünde yer alan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farmasi Almanya üyelik ve satış hizmetlerinin 2020 yılında açılacağını Farmasi yönetim kurulu başkanı Sn. Hakan Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Sn. Sinan Tuna, Sn. Emre Tuna tarafından Antalya 2019 Farmasi tatili Granada Otel’de sahnede yaklaşık 1500 kişinin huzurunda açıklamıştır.

Farmasi; Almanya’da bulunanları Farmasi ve kurucumuz Dr. Cevdet Tuna ürünleri ile buluşturacaktır.

Farmasi diğer ülkelerde ikamet eden ve Farmasi’ye kayıt olmak isteyenleri ekibimize dahil edebilmemiz için yoğun çalışma yürütmektedir.

Sizlerde Farmasi Almanya hakkında ve Farmasi hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak bizlere ulaşınız. En kısa sürede tarafınıza temsilcilerimiz ulaşacak ve bilgileri aktaracaklardır.

24 Yorum

  1. Merhabalar Ayşe hanım. Malesef Atina’da henüz üyelik işlemleri başlamamıştır. Lütfen bizlerle iletişim halinde kalın. Üyelik işlemleri başladığında kaydınızı alarak Farmasi ailesine katılmanızı sağlayabiliriz.

  1. Merhabalar Gözde hanım. Farmasi 2020 yılında Almanya’da da hizmet vermeye başlayacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Farmasi kazanç Dünyasıyla kazananlardan olun. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar Emine hanım. Mail adresinize gerekli bilgiler gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

 1. Merhaba Farmasi Team,

  Nasıl bir iş veya üyelik olunuyor bana detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim.

  Selamlar

  İlyas

  1. Merhabalar İlyas Bey. 2020 yılında Almanya’dan kayıt yapabiliyor olacağız. Fakat hangi ay da açılacağı henüz belli değil. Lütfen bizimle iletişim halinde olun. Farmasi Almanya’da kayıt ve üyelik işlemleri başladğında hemen kaydınızı alalım ve çalışmaya başlayalım. İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

 2. Tarz60@hotmail.com

  Merhaba ben Erkan Daldal Farmasi ürünlerini turkiyeden bir arkadaşımdan duydum kendiside sizinle çalışıyor ve Almanyada da satışlarınız başlayacak olduğu bilgisini versi ve benim daha farklı ve verimli düşüncelerim var kendimde işletmesiyim 2007 de den buzamana kadar benim le irtibata geçerseniz menmun olurum numaramı ve ismini size yolladim saygılar diliyorum .

  1. Merhabalar Erkan bey. 2020 yılında Farmasi Almanya üyelik ve satış işlemlerinin başlaması için yoğun çalışılmaktadır. Lütfen bizi takibe devam edin. İlginize teşekkürler.

  1. Merhabalar Nihal hanım. 2020 yılında kayıt ve satış işlemlerinin başlaması için tüm hızımızla çalışmaktayız. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Farmasi Almanya harika olacak. İlginize ve anlayışınıza şimdiden teşekkürler.

 3. Merhabalar Almanya’dan ekıbıme katılmak isteyen takıpcılerımı ekıbıme alabilecekmiyim acaba Ocak ayında

  1. Merhabalar Emine hanım. Çalşmalar devam etmektedir. Lütfen takipte kalın. En kısa sürede tüm detaylar açıklanacaktır. İlginiz için teşekkürler

 4. Almanyadayim Türklerin yogun oldugu bir bölgefe yasiyorum.Ilgim var bana bilgi verirmisiniz.

  1. Merhabalar Emine hanım. 2020 yılında sizlerle buluşuyor olacağız. Mükemmel kazançlar, hediyeler ve primler sizi bekliyor. Lütfen bizi takip etmeye devam edin…

  1. Merhabalar Ayşe hanım.2020 yılında Almanya’dan üye olabilirsiniz. İlginiz için teşekkürler.

 5. Merhaba ben türkiyede yaşıyorum şuan ama 2 ay sonra almanya ya yerleşeceğim üyeligim var bu üyeliğimi almanyada drvam ettirebilirmiyim?

  1. Merhabalar Büşra hanım. Almanya’da üyeliğinizi Türkiye’de bulunan kaydınız ile birleştirme işlemlerinin tüm detayları 2020 yılında belli olacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. İlginiz için teşekkürler.

 6. Farmasi hollanda ne zaman gelecek burada o kadar cok isteyen bekleyen musteri uyeler varki anlatamam biz vok istiyoruz farmasi hollandaya gelsin

  1. Merhaba Sare hanım, bu yıl içerisinde orta avrupa merkez olarak Almanya’da üyelik ve satış işlemleri başlayacaktır. Devamında da diğer ülkelerlede buluşuyor olacağız. İlginize teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı