Farmasi Rehberi

Farmasi Almanya

Farmasi Almanya. Farmasi en çok Türk’ün yaşadığı ülkelerden biri olan Almanya’da da doğrudan satış olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Farmasi Almanya Antalya 2019 Farmasi tatilinde Antalya Granada otelde Farmasi yönetim kurulu başkanı Sn. Hakan Tuna ve yönetim kurulu üyeleri Sn. Sinan Tuna, Sn. Emre Tuna tarafından sahnede yaklaşık 1500 kişinin huzurunda paylaşmıştır.

Farmasi Almanya’da bulunanları Farmasi ve kurucumuz Dr. Cevdet Tuna ürünleri ile buluşturmaktadır. Farmasi Almanya kayıtları başlamıştır, en kısa sürede de Türkiye network ağıyla birleştirilerek ülkemizden Almanya’da oturan , ikamet edenleri üye yapabileceğiz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!
Farmasi Üyelik Formu

Farmasi diğer ülkelerde ikamet eden ve Farmasi’ye kayıt olmak isteyenleri ekibimize dahil edebilmemiz için yoğun çalışma yürütmektedir.

Sizlerde Farmasi Almanya hakkında ve Farmasi hakkında daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için; lütfen sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak tarafımıza ulaşabilirsiniz. En kısa surede tarafınıza arkadaşlarımız ulaşacak ve bilgileri aktaracaklardır.

10 Yorum

  1. Merhabalar Ayşe hanım. Malesef Atina’da henüz üyelik işlemleri başlamamıştır. Lütfen bizlerle iletişim halinde kalın. Üyelik işlemleri başladığında kaydınızı alarak Farmasi ailesine katılmanızı sağlayabiliriz.

  1. Merhabalar Gözde hanım. Farmasi 2020 yılında Almanya’da da hizmet vermeye başlayacaktır. Lütfen bizi takip etmeye devam edin. Farmasi kazanç Dünyasıyla kazananlardan olun. İlginize şimdiden teşekkür ederiz.

  1. Merhabalar Emine hanım. Mail adresinize gerekli bilgiler gönderilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

 1. Merhaba Farmasi Team,

  Nasıl bir iş veya üyelik olunuyor bana detaylı bir açıklama yaparsanız sevinirim.

  Selamlar

  İlyas

  1. Merhabalar İlyas Bey. 2020 yılında Almanya’dan kayıt yapabiliyor olacağız. Fakat hangi ay da açılacağı henüz belli değil. Lütfen bizimle iletişim halinde olun. Farmasi Almanya’da kayıt ve üyelik işlemleri başladğında hemen kaydınızı alalım ve çalışmaya başlayalım. İlginiz ve anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı