Farmasi Ürünleri

Farmasi Antibakteriyel Dezenfektan Jel

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi ürün yelpazesine yeni ve süper bir ürün ekledi. Çok talep edilen, günümüzde her alanda kullanabileceğimiz, bizleri mikroplardan, bakterilerden kurtaracak, sağlıklı yaşamamıza katkıda bulunacak olan ‘El Temizleme Jeli’ satışa sunulmuştur.

Farmasi El Temizleme Jeli 75 ml dir. Yapışkan his bırakmaz, 12 saate kadar etkilidir, durulamanıza ve kurulamanıza gerek yoktur. Paraben, Silikon, Tiriklosan, Gdo lu bitki içermez ve hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

2020 Mart kataloğunda yer almamaktadır. Ürün çok yeni olmakla beraber stoklarla sınırlıdır. Farmasi Dr. Cevdet Tuna amblemli ürünler listesine eklenmiştir.

Farmasi’ye üye olduysanız (Eğer henüz üye olmadıysanız üye olmak için lütfen bize ulaşın) sayfanıza girerek ‘Hızlı Satın Al’ butonundan ‘2107495’ kodunu yazarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm Dünya’ya yayılan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından da ‘Pandemi’ (Salgın) ilan edilen ‘Corona’ virüsünden dolayı tüm Farmasi üyeleri tarafından çok yüksek adetlerde alım yapıldığından dolayı; Farmasi ürün satın alımında sınırlama getirmiştir. 3 adetten fazla alınamamaktadır.

Farmasi üyelerine geliş fiyatı 13.99 tl dir. Tavsiye edilen satış fiyatı 20 tl dir. Her 100 tl puan alışverişe 3.99 tl ye 1 adet indirimli sunulmaktadır ve katlamalı olarak alınabilmektedir.

Örnek; Siparişiniz yani sepet tutarınız 300 tl puan olduysa, sepet sonrası karşımıza çıkan indirimli ürünler ve çoklu katalog listesinin en altında bulunan 3.99 tl ye 3 adet ‘Farmasi El Temizleme Jeli’ ekleyebilirsiniz.

Aynı zamanda ‘Çay Ağacı’ ürünlerimizde bilindiği üzere antibakteriyel özelliğe sahiptirler. Bu zorlu virüs tehdidi ve kişisel hijyen sağlaması açısından yüksek derecede tercih edilmektedir.

Farmasi kolonyaları 80 derece olduklarından muazzam hijyen sağlamaktadır ve 225 ml dir. Baharat Kolonyası için 1107461, Bodrum Mandalinası Kolonyası için 1107460, Aloe Veralı Limon Kolonyası için 1107222, Lavanta Kolonyası için 1107324, Yasemin Kolonyası için 1107321 kodlarını kullanabilirsiniz.

Farmasi hakkında tüm merak ettiklerinizi ve güncel tüm bilgilere ulaşmak için lütfen bize ulaşın.

Başa dön tuşu
Kapalı