Farmasi Araba Veriyor Mu?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi belli kariyerlere araç kullanım hakkı veriyor. Bu seviyelere ulaşmış olan kariyer sahipleri araç ücretinden daha fazla kazanmaktadırlar. Araç kullanım hakkı ise Farmasi üyelerine Farmasi’nin paranın yanında başarıyı alkışlamak adına verdiği ”Küçük” hediye.

Güncel fiyatlardan hesaplanırsa bu ‘küçük’ hediye günlük ortalama (Egea için hesaplayalım) 150 tl ‘den, aylık 4500 tl yapar. Bu da senelik 54000 tl yapar. Bu rakam Farmasi’nin üyelerine vermiş olduğu ‘küçük’ hediyesinin tutarı. Farmasi herzaman kazandırır.

Farmasi araç kullanım hakkını ”Platin Direktör” ”Zümrüt Direktör” ”Elmas Direktör” ”Asbaşkan Direktör” ”Başkan Direktör” ve ”Sultan Direktör” kariyerlerine vermektedir.

Platin direktör kariyerine Egea veya muadili 1 yıllık kullanım hakkı vermektedir.

Zümrüt Direktör kariyerine 1 yıllık peugeot 3008 veya muadili kullanım hakkı vermektedir.

Elmas Direktör kariyerinde Bmw 3.18 i veya muadili 1 yıllık kullanım hakkı vermektedir.

Asbaşkan Direktör kariyerinde 5.20 Bmw veya muadili 1 yıllık kullanım hakkı vermektedir.

Başkan Direktör kariyerinde Range Rover veya muadili 1 yıllık kullanım hakkı vermektedir.

Araçlar 0 km teslim edilmektedir. Kullanıcılar bu araçların sadece yakıtlarından sorumludurlar. Taşıt vergisi,muayene,bakım vb. hiçbir masraf yapmamaktadırlar. hatta araçların yazlık kışlık lastikleri dahi karşılanmaktadır.

Araçların full kaskosu vardır. Kaza yada istenmeyen bir durum karşısında filo şirketi mudahale ederek ikame araç tahsis edilerek Farmasi kullanıcısı mağdur edilmemektedir.

Tüm detaylar; Farmasi ve iş ortakları tarafından düşünülmüş, Farmasi üyelerinin en yüksek konforu, rahatlığa ulaşması için gereken herşey Farmasi tarafından sağlanmıştır.

Farmasi araba veriyor mu? sorusu hakkında daha detaylı, güncel ve net bilgiler için sayfamızda bulunan forma telefon numaranızı bırakarak ulaşabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

3 yorum

Somurtukk · 26/06/2019 07:41 tarihinde

Benim olmadıktan sonra neyleyim 😂

    Özlem Selçuk · 27/06/2019 23:15 tarihinde

    Merhabalar. Sizde kazanmak isterseniz en kısa sürede aramıza bekleriz. Lütfen iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

    Kubra · 08/07/2019 23:18 tarihinde

    Ekibimize katilin birlikte kazanalim

Yorumlar kapatıldı.