Farmasi Aydınlatıcı Seri

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi aydınlatıcı seri ile aydınlık bir cilde kavuşun. Muhteşem ötesi aydınlanma seninle.

Her yaşta her kadının ortak cilt problemi lekeler. Farmasi Laboratuvarlarında özel olarak geliştirilmiş ve yenilenen Dr. Cevdet Tuna White-Correct aydınlatıcı serisi ile daha parlak , canlı ve renk tonu eşitlenmiş bir cilde sahip olmanız mümkün.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Lekesiz görünüm ve aydınlık bir cilt.

Farmasi aydınlatıcı seri de toplam 6 adet ürün bulunmaktadır. Bunlar ; Sabun , Peeling temizleyici , Tonik , Aydınlatıcı krem , Göz balmı ve Leke giderici serum.

Aydınlatıcı krem 1104176 kodu ile kataloglarda yerini almaktadır. Dr. Cevdet Tuna Aydınlatıcı krem , yenilenen özel formülündeki uv koruma özelliği ile düzenli kullanımında cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Cildin aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Kum zambağı , yosun ve multivitamin özleri ile zenginleştirilmiş formülü cildin kalitesini arttırarak kusursuz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Göz Balmı 1111067 kodu ile Farmasi kataloglarında yerini almaktadır. Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Göz Balmı , Kum Zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz çevrenizdeki ince çizgilerin , koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya yardımcı olurken eşsiz bir bakım keyfi yaşatır.

Leke giderici serum 1104178 kodu ile Farmasi kataloğunda yer almaktadır. Dr. C. Tuna Aydınlatıcı Koyu Leke Giderici , düzenli kullanımında cilt tarafından hızla emilerek , cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Cilt tonunu aydınlatırken aynı zamanda nem ile güçlendirilmiş özel içeriğiyle gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur.

Farmasi aydınlatıcı tonik 1104180 kodu ile Farmasi kataloğunda yer almaktadır. Farmasi Dr. C. Tuna aydınlatıcı tonik cildin nemi daha fazla tutmasına yardımcı olur ve tazeler. Nazik formülü ile cildi rahatlatırken yepyeni bir aydınlık kazanmasına yardımcı olur.

Farmasi Peeling temizleyici 1104179 kodu ile Farmasi kataloğunda yer almaktadır. Dr. C. Tuna Aydınlatıcı peeling etkili temizleyici , özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile parmaklarınızla yüzünüz arasında nazkçe konumlanarak keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Makyajınızı , kalıntılarını ve hava kirliliğinin oluşturduğu prüzleri cildinizden nazikçe arındırır.

Farmasi aydınlatıcı sabun 1119056 kodu ile Farmasi kataloğunda yer almaktadır. Farmasi Dr. C. Tuna aydınlatıcı sabun cildi mükemmel bir şekilde temizler , kirlerden arındırır. Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak size ulaşmamızı sağlayın. En kısa sürede yetkili arkadaşlarımız size ulaşsın ve bilgileri aktarsın.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir