Farmasi Bursa Bölge Müdürü

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Bursa Bölge Müdürü; Bursa, Büyükorhan, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Nilüfer; Orhaneli, Orhangazi, Osmangazi, Yenişehir, Yıldırım ilçelerinde toplantılar, eğitimler, seminerler, ürün eğitimi ve prim eğitimi düzenlemektedir.

Farmasi’nin Bursa Bölge Müdürü; Bursa ve ilçelerinde toplantılar düzenlemektedir. Bu toplantılardan haberdar olmak için Farmasi Bursa ve ilçelerinde bulunanlara Sms, Mesaj yoluyla bilgilendirmeler yapmaktadır.

Sms, Mesaj gelmemesi durumunda Farmasi’nin üyelerine verdiği şifre ile Farmasi sayfasına girilir. Sayfalarında bulunan Sms, Mesaj izin ver butonunu işaretleyerek Mesaj, Sms gelmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer bu yol ile yapmak istemiyorsanız; Farmasi sayfanızda bulunan Bilgi Destek butonuna basarak, Bilgi Talebi butonundan isteklerinizi yazarak Farmasi’den cevap alabilirsiniz.

Farmasi Bursa Bölge Müdürü Funda Önal. Telefon numarası ve Mail adresi için bize ulaşın.

Sizlerde en güncel ve net Farmasi bilgilerine ulaşmak için sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. En kısa sürede arkadaşlarımız tarafından aranarak en net bilgiler tarafınıza aktarılacaktır.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi