Farmasi Diyarbakır Üye , Farmasi Diyarbakır Kayıt

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi‘ye üye , Farmasi’ye kayıt olmak için Diyarbakır Merkez , Diyarbakır Merkez ilçeler , Bağlar , Bismil , Çermik , Çınar , Çüngüş , Dicle , Eğil , Ergani , Hani , Hazro , İmamoğlu , Kayapınar , Kocaküp , Kulp , Lice , Silvan , Sur , Yenişehir ilçelerinden , Diyarbakır Beldelerinden, Diyarbakır Köylerinden sayfamızda bulunan İletişim Formu’ndan bizlere ulaşarak Farmasi’ye kayıt etmemizi , Farmasi’ye üye olmanız için gerekli bilgileri almamızı sağlayabilirsiniz.

Farmasi üyelerine , Farmasi’ye kayıt olanlara Diyarbakır‘ın her neresinde olurlarsa olsunlar Aras , Yurtiçi , Ptt Kargo ile Farmasi ürünlerinin teslim edilmesini sağlamaktadır. Üç kargo firmasıyla çalışarak tüm Farmasi üyelerinin , Farmasi’ye kayıt olanlara ürünlerinin en kısa sürede kapılarına kadar teslim edilmektedir.

Farmasi üyeleri , Farmasi’ye kayıt olanlara yada Farmasi’ye üye olmayı düşünenlere , Farmasi’ye kayıt olmayı düşünenlere ürün , sistem , kazanç eğitimi Diyarbakır‘da ve ilçelerinde verilmektedir. Bu eğitimlere katılmak , saat , yer ve ne zaman yapılacağı bilgilerini elde etmek için lütfen bizlere yazın. Sayfamızda bulunan iletişim formunu göndererek en net ve güncel bilgileri sizlere aktarmamızı sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir