Farmasi

Farmasi Girişimci (Danışman) Girişi Nasıl Yapılır?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi girişimci girişi yapabilmek için öncelikle Farmasi üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Eğer üye değilseniz sayfanın üstünde yer alan formu doldurarak bize ulaşabilir ve üyelik talep edebilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra yapmanız gereken adımlar çok basit. Öncelikle farmasiint.com/girisimci-girisi resmi web sitesine giriş yapılır. Burada sizi aşağıda yer alan fotoğraftaki gibi Farmasi Girişimci Girişi sayfası karşılayacaktır.

Farmasi Girişimci Girişi Nasıl Yapılır, Girişimci Girişi Ekranı

Burada yer alan T.C Kimlik No ve Şifre bilgilerinizi doldurarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?

Eğer farmasi şifrenizi unuttuysanız farmasiint.com/girisimci-girisi?Type=ForgetPassword sayfasına giriş yapıp T.C Kimlik Numaranızı doldurunuz. Ardından güvenlik kodunuda yazıp Şifremi Unuttum butonuna tıklayınız. Şifreniz sisteme kayıtlı telefon numaranıza iletilecektir.

Farmasi Giriş Paketi

Farmasi girişicisi olduktan sonra şirket sizlere iki farklı yeni kayıt paketi sunmaktadır. Bu paketler yeni kayıt renkli kozmetik paketi ve yeni kayıt kişisel bakım paketi’dir. Bu ürünler toplam 260 TL değerindedir, yeni üye olanlara özel 65 TL’ye Farmasi tarafından sunulmaktadır. Paketleri almak zorunlu değildir ancak almanız size avantaj sağlayacaktır.

Farmasi Müşteri Hizmetleri

Farmasi müşteri hizmetlerine 02164301999 telefon numarasından ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı