Farmasi Girişimcisi

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Girişimcisi ;

Farmasi’ye kişisel bilgileri kayıt edilmiş kişinin ;

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

;Kendi isteğiyle sponsoru’nu belirlediği Farmasi tarafından şifresi mesaj olarak gönderilmiş;

Farmasi sayfasına giriş yapabilen , Farmasi’ye üye , kayıt ekleyebilen , Farmasi’den alışveriş yapabilen , sipariş verebilen kişilere Farmasi Girişimcisi denir.

Farmasi Girişimcisi ;

Farmasi’nin vermiş olduğu şifre ile ;

resmi web sayfasına girebilir,alışveriş yapabilir,yeni danışman ekleyebilir , vermiş olduğu siparişi takip edebilir,ekibini oluşturabilir ve takip edebilir.

Farmasi Girişimcisi kişisel sayfasından Farmasi ile ilgili tüm verileri , bilgileri , işlemleri yapabilmektedir. Farmasi Girişimcisi‘nin ihtiyacı olan tüm her şey Farmasi sayfasında bulunmaktadır.

Farmasi Girişimcisi ihtiyaç olduğunda kişisel sayfasına girerek gerek duyduğu işlemleri sayfasından yapabilir. Aynı zamanda ekibininde Farmasi ile ilgili işlemlerini takip edebilir. Fakat ekibinin siparişini giremez.

Farmasi Girişimcisi siparişini kendisi girebilir. Bir başkası , bu sponsoru da olsa kişinin bilgisi dışında giremez. Bir başka Farmasi Girişimcisi‘nin siparişini girebilmesi için tc ve şifresini bilmesi gerekmektedir. Farmasi Girişimcisi tc ve şifresini paylaşmadıktan sonra kimse Farmasi Girişimcisi adına sipariş oluşturamaz.

Farmasi girişimcisi , Farmasi kozmetiğin sahip olduğu tüm belgelere de sayfasından ulaşabilir. Farmasi Girişimcisi sayfasından gerekli olan tüm formlara da ulaşabilir. Gerekli olan hemen hemen her şey Farmasi Girişimcisi‘nin , Farmasi tarafından verilen kişisel sayfasında bulunmaktadır.

Yeni Farmasi Girişimcisi olanlar hiç çekinmeden Farmasi’nin kendilerine tahsis etmiş olduğu web sayfasında gezebilirler. Farmasi Girişimcisine Farmasi’nin kullanımına verilen sayfaya ‘Back Office’ denir. Bozacakları , değiştirecekleri yada geri dönüşü olmayan bir hata yapılamayacağından öğrenme amaçlı sayfanın her yerinde gezilebilir.

Farmasi Girişimcilerinin Farmasi sayfalarına giriş yapabilecekleri tek adres www.farmasiint.com.tr adresidir. Diğer sitelerin tümü ama tümü diğer Farmasi Girişimcisi tarafından tasarlanmış ve idare edilmektedir. Farmasi ile uzaktan yada yakından alakaları yoktur. Farmasi’nin resmi uygulaması da yoktur. Playstore ve Appstore da bulunan uygulamaların tümü Farmasi Girişimcilerinin kişisel , Farmasi’den bağımsız hazırlamış oldukları uygulamalardır.

Bu uygulamalar belki kullanışlı görünebilir fakat Farmasi tarafından onaylanmamaktadır , tavsiye edilmemektedir. İnternet ortamında maalesef Farmasi Girişimcilerini yanıltabilecek , yanlış yönlendirebilecek bazı girişimlerle zaman zaman karşılaşmaktayız. Bu ve buna benzer durumları Farmasi’ye ilettiğimizde çok hızlı aksiyonlar alınarak Farmasi , Girişimcilerinin zarar görmemesi , yanlış bilgilendirilmelerinin önüne geçilmektedir.

Farmasi Girişimcisi katalog da sunulan kozmetik fiyatların %30 , Dr. C. Tuna amblemli ürünlerden ise %40 daha düşük fiyata alma imkanını bulmuş olur.

Yeni Farmasi Girişimcisi

1. ay 2. ay ve 3. ay 180 tl puan sipariş vererek ; hoşgeldin hediyelerinin alabileceği gibi her ay düzenlenen teşvik hediyelerini de alabilir.

Farmasi Girişimcisi Farmasi’den kazandığı hediyeleri istediği gibi kullanabilir , hediye edebilir. Farmasi Girişimcisi‘nin kendi insiyatifindedir.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir