Farmasi

Farmasi Kargo Ücreti

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi üyeleri Mart ayı boyunca haftaiçi 110 tl puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödemeyecekler. Haftasonu ise 80 tl puan üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödemeyecekler.

Bu kriterlerin altında kalan kargolarda ise; 10.99 tl ye (Aras Kargo 12.99 TL) Farmasi ”Kargo Sıfırlama” ürünü ekleyerek kolilere Farmasi üyelerinin en az etkilenmelerini sağlıyor.

Mart 2020 tarihinde Farmasi üyelerinin Farmasi’ye kayıt olanların sevineceği haberi duyurdu. Tüm Farmasi üyeleri 80 tl puan ve üzeri alışverişlerinde ‘Ptt Kargo’ seçerek ücretsiz kargo kampanyasından faydalanmaktalar. Ay boyunca sadece ‘Ptt Kargo’ için geçerlidir.

Tüm Farmasi üyeleri haftaiçi 110 tl puan, haftasonu 80 tl puan ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo kampanyasından faydalanmaktalar. Farmasi üyeleri siparişlerini Aras kargo seçerek onayladıklarında sadece bu firmada 1.99 tl ücret eklenmektedir. Bu durum diğer kargo firmalarında geçerli değildir. Sadece Aras kargoda 1.99 tl eklenmektedir.

Zaman zaman ay içerisinde (Anlık, günlük’de olabiliyor kampanya) kargo yada diğer ürünler ile alakalı kampanyalar düzenlenmektedir. Bu anlık yada güncel kampanyalardan faydalanmak için lütfen tarafımıza ulaşın. Sizinle iletişime geçelim ve bilgileri aktaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı