Farmasi Haziran 2019 Sizi Özledik Kampanyası

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye kayıt olan fakat en son siparişini Ocak-Şubat-Mart aylarından herhangi birinde vermiş olan girişimcilerimize özel bir fırsat’dır bu.

Yukarıda belirtilen tarihlerde sipariş vermiş olan girişimcileri hem hediye hemde ücretsiz kargo olanağı sunulmakta.

Haziran ayı içerisinde sadece 80 tl puan ve üzeri alışveriş yapıldığında bb mat ruj ve Temmuz kataloğu ve kargosu ücretsiz gelecektir. 80 puanlık alışveriş yapıyor olması yeterli olacaktır.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Kişi kolaylıkla hediyesine ürünlerine ve ücretsiz kataloğuna ulaşmış olacaktır. Kişisel sayfanızdan istediğiniz ürünleri sepete eklediğinizde alışveriş sayfasının ikinci sayfasında rujunuz ve ücretsiz kataloğunuzun eklendiğini göreceksiniz. En son onaylama sayfasından ise kargo ücretinin yansımadığı görülecektir.

Bu kampanya Haziran 2019 ayının son günü saat 23.59′ a kadar geçerlidir. İstenildiği gün ve saatte bu hizmetten faydalanabilir.

Stok durumuna göre ruj renginde veya ruj çeşidinde değişiklik yapılabilir. Kampanya daki ürün değişikliğine yakalanmamak için acele etmekte fayda var.

Farmasi üyeleri Haziran 2019 sizi özledik kampanyasından yararlanırken diğer kampanyalardan da yaralanabilirler. Teşvik kampanyası ve diğer Haziran 2019 ayında her güne bir kampanya kapsamında yapılan kampanyalardan da faydalanabilirler.

Farmasi üyeleri Haziran 2019 sizi özledik kampanyasından da diğer kampanyalardan da hediyeleri ve indirimleri kullanabilirler.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir