Farmasi İkinci (2.) Çıkış Nasıl Yapılır?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’den verilen siparişin farklı sebeplerden dolayı teslim alınmayarak geri Farmasi’ye dönme durumuna 2. çıkış denir. 2. çıkış olan kolimizi tekrar almak istiyorsak kişisel Farmasi sayfamızdan ‘Tc’ ve ‘Şifre’ ile giriş yaparak ‘2. Çıkış’ butonuna basacağız. Karşımıza bir liste çıkacak. Bu liste de Farmasi’ye Kayıt Olduğunuzdan , Farmasi’ye Üye Olduğunuzdan beri geri Farmasi’ye giden tüm kolilerinizin listesini görecekseniz.

En üstte olan satır en son geri giden koli ve kolinin bilgileridir. Bu bilgilerin sağ tarafında ‘2. Çıkış’ yazılı koyu renkli butona basılacak ve bu butona basıldığında ödeme sayfa sına yönlendirileceksiniz.

Yönlendirildiğiniz ödeme sayfasından kolinizin ödemesini gerçekleştirdikten sonra ekranda ‘Sipariş Numarası’ verecek sistem. Bu sipariş numarası ile ‘Bilgi Destek’ butonundan ‘İkinci Çıkış’ bölümünden Farmasi’ye talebimizi sipariş numarasını girerek oluşturulur. ‘…. numaral siparişimin ödemesini gerçekleştirdim. Tarafıma 2. çıkış yapılmasını arz ederim. İyi çalışmalar kolay gelsin.’ Yazarak ikinci çıkış işlemini tamamlamış oluruz.

Farmasi Üye’sine en kısa sürede teslim edilmek üzere yola çıkartmak için işlemler başlatılacaktır.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir