Farmasi

Farmasi Kargo Sıfırlama Ürünü

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi üyeleri ‘haftaiçi’ yaptıkları alışverişte 110 Tl puana ulaştıklarında kargo ücreti Farmasi tarafından karşılanmaktadır. Farmasi üyesi kargo ücreti ödememektedir. Farmasi üyeleri ‘haftasonu’ 80 tl puan ve üzeri alışveriş yaptıklarında kargo ücreti ödemektedirler.

Farmasi üyelerinin siparişlerinin haftaiçi 110, haftasonu 80 TL tutarının altında kalması durumunda 10.99 TL kargo ücreti yansımaktadır. Bu yansıyan kargo ücreti karşılığında da ‘Kargo Sıfırlama Ürünü’ olarak 24.03.2020 tarihinden itibaren 2107495 kodlu, 75 ml Dr. Cevdet Tuna El Temizleme Jeli gönderilecektir.

Böylece Farmasi üyeleri kargo ücreti yansıması durumunda bile Farmasi tarafından tabiri caiz ise gönülleri alınmaktadır, paraları boşa gitmemeleri sağlanmaktadır. Daha önceleri Naturelle serisinden el kremi gönderilmekteydi. 24 Mart 2020 tarihinden itibaren El Temizleme Jeli olarak güncellenmiştir.

Farmasi üyelik ve diğer tüm konular hakkında daha güncel, detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen tarafımıza ulaşın. En kısa sürede size dönüş yapalım ve bilgileri aktaralım.

Aras kargo seçeneğinde ise durum özel. Aras kargo seçildiğinde 1.99 tl kargo ücreti her durumda ekleniyor. Aras kargo seçmek isteyen Farmasi üyelerini bu hususa dikkat etmeleri gerekmektedir. Bu uygulamaya Mart 2020 ayında başlanmıştır.

Ptt kargo Mart 2020 ayında hafta içi yada haftasonu farketmeksizin 80 tl puan ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. Farmasi üyelerinin siparişlerinde Ptt kargo seçilmesi durumunda ise kapıda ödeme seçeneği kapalıdır. Sadece kart ile yapılan ödemelerde seçilebilmektedir.

Başa dön tuşu
Kapalı