Farmasi Kayıt Ol

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Kayıt Olan kişi

Farmasi’ye kişisel bilgileri kayıt edilmiş kişinin kendi isteğiyle sponsorunu belirlediği Farmasi tarafından şifresi mesaj olarak gönderilmiş Farmasi sayfasına giriş yapabilen ; Farmasi’ye kayıt ekleyebilen kişiler Farmasi’ye kayıt olmuşlar demektir.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Farmasi’ye kayıt olan kişi

Farmasi’nin ona vermiş olduğu şifreyle Farmasi’nin resmi web sitesine girebilir. Alışveriş yapabilir , yeni danışman ekleyebilir , vermiş olduğu siparişi takip edebilir , ekibini oluşturabilir ve takibini yapabilir.

Farmasi’ye kayıt olanlar ; Farmasi kişisel sayfasından Farmasi ile ilgili tüm verileri , bilgileri , işlemleri yapabilmektedir. Farmasi’ye kayıt olanın ihtiyacı olan tüm her şey Farmasi sayfasında bulunmaktadır.

Farmasi’ye kayıt olan kişi

ihtiyaç halinde kişisel sayfasına girerek gerek duyduğu işlemleri sayfasından yapabilir , aynı zamanda ekibininde Farmasi ile ilgili işlemlerini takip edebilir. Fakat ekibinin siparişini giremez.

Farmasi’ye kayıt olan kişi siparişini kendisi girebilir. Bir başkası , bu sponsoru da olsa kişinin bilgisi dışında giremez. Bir başka Farmasi Temsilcisinin siparişini girebilmesi için tc ve şifresini bilmesi gerekmektedir. Farmasi’ye kayıt olan tc ve şifresini paylaşmadıktan sonra kimse Farmasi Temsilcisi adına sipariş oluşturamaz.

Farmasi’ye kayıt olan , Farmasi kozmetiğin sahip olduğu tüm belgelere de sayfasından ulaşabilir. Farmasi’ye kayıt olan Farmasi sayfasından gerekli olan tüm formlara da ulaşabilir. Gerekli olan hemen hemen her şey Farmasi Temsilcisi’nin Farmasi tarafından verilen kişisel sayfasında bulunmaktadır.

Yeni Farmasi’ye kayıt olanlar hiç çekinmeden Farmasi’nin kendilerine tahsis etmiş olduğu web sayfasında gezebilirler. Farmasi’ye kayıt olanlara , Farmasi tarafından , kişinin kullanımına verilen sayfaya ‘Back Office’ denir. Bozacakları , değiştirecekleri yada geri dönüşü olmayan bir hata yapılamayacağından öğrenme amaçlı sayfanın her yerinde gezilebilir.

Farmasi’ye kayıt olanların Farmasi sayfalarına giriş yapabilecekleri tek adres www.farmasiint.com.tr adresidir. Diğer sitelerin tümü ama tümü diğer Farmasi’ye kayıt olanlar tarafından tasarlanmış ve idare edilmektedir. Farmasi ile uzaktan yada yakından alakaları yoktur. Farmasi’nin resmi uygulaması da yoktur. Playstore ve Appstore da bulunan uygulamaların tümü Farmasi’ye kayıt olanların kişisel , Farmasi’den bağımsız hazırlamış oldukları uygulamalardır.

Bu uygulamalar belki kullanışlı görünebilir fakat Farmasi tarafından onaylanmamaktadır , tavsiye edilmemektedir. İnternet ortamında maalesef Farmasi’ye kayıt olanları yanıltabilecek , yanlış yönlendirebilecek bazı girişimlerle zaman zaman karşılaşmaktayız.

Bu ve buna benzer durumları Farmasi’ye ilettiğimizde çok hızlı aksiyonlar alınır.

Farmasi’ye kayıt olanların zarar görmemesi , yanlış bilgilendirilmelerinin önüne geçilmektedir.

Farmasi’ye kayıt olanların katalog da sunulan kozmetik fiyatların %30 , Dr. C. Tuna amblemli ürünlerden ise %40 daha düşük fiyata alma imkanını bulmuş olur.

Farmasi’ye yeni kayıt olanlar ; 1. ay 2. ay ve 3. ay 180 tl puan sipariş vererek ; hoşgeldin hediyelerinin alabileceği gibi her ay düzenlenen teşvik hediyelerini de alabilir.

Farmasi’ye kayıt olanlar , Farmasi’den kazandığı hediyeleri istediği gibi kullanabilir , hediye edebilir. Farmasi’ye kayıt olanın kendi insiyatifindedir.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir