Farmasi Online Kataloğa Nasıl Ulaşabilirim?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Online kataloğa https://www.farmasiint.com/OnlineCatalog/ linkine tıklayarak her ayın güncel online kataloğuna ulaşabilirsiniz.

Bu linkte bulunan katalog her ayın ilk günü yenilenir. Bir sonraki ay bu link yenilenmez , farklılaşmaz. Aynı linkden her ay güncel kataloğa ulaşırsınız.

Bulunduğunuz ayın kataloğunu bu link’den görebilirsiniz. Bir sonraki ayın , gelecek olan ayın kataloğunu göremezsiniz bu link den. Bir sonraki ayın kataloğunu veren siteler şirketin resmi web sitesi değildir.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Üzerinde bulunan hatalardan Farmasi sorumlu değildir. Güvenmediğiniz sitelerin yayınladıkları kataloglara itibar etmeyiniz.

İnternet ortatamında bir çok site mevcut. Bunların bazıları ilgisizlikten zamanla kayboluyor , bazıları da yalan yanlış ve güncel olmayan bilgiler içeriyor. Şirketin resmi web sitesi tüm ihtiyaçları karşılayacak , tüm bilgileri içeren yapıya sahip ve bir Farmasi üyesine , girişimcisine yetecek kapasitededir.

Bulunduğunuz bu site ve benzeri siteler bilgilendirme ve yardımcı olmak amacıyla kurulmuş kişisel web siteleridir.

Lütfen en net ve güncel Farmasi bilgilerine ulaşmak için bizlere yazın , form doldurun. En kısa sürede size dönüş yapalım.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir