Farmasi Rehberi
Trend

Farmasi Para Kazanma Rehberi

Farmasi’de para kazanmanın temel olarak 2 farklı yöntemi vardır. Aslına bakarsanız Farmasi’ye üye olduğunuz andan itibaren her halükarda para kazanmaya başlarsınız.

Ürün Satarak Para Kazanma

Farmasi’ye üye olarak ürünleri katalog fiyatından daha uyguna yani gelişine alabilirsiniz. Kozmetik ürünlerinden %30, Cevdet Tuna amblemli ürünlerden %40, gıda takviyelerinden yani Nutriplus ürünlerinden %40, temizlik ürünlerinden %30 kar elde edersiniz. Dilerseniz üyeliğin size getirebileceği avantajları farmasitemsilcisi.com/farmasi-uyelik/ sayfamızdan detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Ürünleri kendiniz kullanacaksanız uygun fiyatlı aldığınız için bütçenize katkı sağlamış olursunuz. Farmasi’ye üye olarak gelişine aldığınız ürünleri etrafınızdaki kişilere satarak yine para kazanmış olursunuz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!
Farmasi Üyelik Formu

Farmasi’ye üye olarak hoşgeldin hediyelerini, teşvik hediyelerini ve outlet ürünlerini satarak karınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz. İsterseniz bu ürünleri sizden alışveriş yapanlara hediye de edebilirsiniz. Tercih sizindir.

Ekip Kurarak Para Kazanma

Farmasi’de para kazanmanın bir diğer ve en fazla para kazandıran kısmı ise ekip kurarak para kazanmaktır.

Ekip kurarak toplam ekip satışınızın %21’ini kazanabilirsiniz. En yüksek prim dilimi olan %21 müdür ve üstü kariyerden elde edebilirsiniz.

Ekibinizde bulunanları eğiterek; Farmasi’yi ve sistemi anlatarak onlarında üst seviyelere gelmelerini sağladığınızda Farmasi size ilave olarak bir prim daha verecektir. Bu ilave primin ismi; Lider geliştirme primidir.

Lider geliştirme primi, kazancınızı katlayarak çoğaltacaktır. Böylece Farmasi’den hayal bile edemeyeceğiniz primler, kazançlar, paralar kazanırsınız.

Farmasi’de para kazanma hakkında merak ettiğiniz tüm soruları bize sorabilmek için farmasitemsilcisi.com/farmasi-uyelik-formu sayfasında ki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı