Farmasi

Farmasi Root Kayıt Ne Demek?

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi Root Kayıt demek; Farmasi’ye üye işlemi gerçekleşti fakat sponsorunuz henüz belli değil demektir. Farmasi’ye üye olmak isteyen kişinin; sponsoru olmaksızın, doğrudan bilgilerini şirketin web sitesinde bulunan formu doldurarak, üye olması durumuna Root Kayıt denir. Kişinin kaydını şirket yapmıştır.

Bu kişi doğrudan şirkete bağlanmış olur ve ilk güncellemede başka bir sponsora bağlanır. Bu sponsorun belirlenmesi için ayrı bir kriter vardır. Bu kaydı haketmesi gerekmektedir.

O kriter de şudur, %9 ve üstü olması gerekmektedir.%21 seviyesinde ki girişimciye verilmez. %21 hariçtir. 3 tane hoşgeldin 1.ay hediyesi aldırırsa üyelerine 1 root kayıt kazanır. 2 tane 2.ay hoşgeldin hediyesi aldırırsa direk bağlılarına 1 root kayıt. 1 tane 3.ay hoşgeldin hediyesi aldırırsa direk bağlı bir üyesine 1 root kayıt eklenir.

Root kayıtlar aynı prim ödemeleri gibi bir sonraki ayın 20 sinde gerçekleşir. Sayfalara aktarılır.

Farmasi root Kayıt hakkında tüm merak ettiklerinizi sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak ücretsiz ulaşabilirsiniz.

4 Yorum

  1. Merhaba Farmasi ailem sizlerden robot kayıt istemekteyim lütfen yardımcı olurmusunuz

    1. Merhabalar Özlem hanım. Root kayıların daha adil ve düzenli dağıtılması için çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede, sizleri ve diğer danışmanları istediğimiz gibi daha üst kariyerlerde görmek isteriz. Başarılar dileriz.

    1. Merhabalar. Root Kayıt alabilmeniz için Farmasi elinden geleni yapmaktadır, çalışmalar devam etmektedir. Sizleri daha üst kariyerlerde sürprizler bekliyor olacaktır. İlginize teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı