Farmasi Siparişim Ne Zaman Gelir?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’den ürün sipariş ettiniz ve ne zaman elinize ulaşacağını merka ediyorsunuz. Ürünlere kavuşmak için sabırsızlığınızı anlıyoruz. Farmasi Üyesi , Farmasi’ye Kayıt Olmuş Farmasi Danışmanı Farmasi’nin resmi web sitesine girerek kişisel sayfasına Tc ve Şifre yardımıyla kişisel sayfasını açar. Siparişlerim butonuna basar. Ekrana ilk yedi (7) gün içerisinde vermiş olduğu sipariş ekranı açılır. En son verdiği siparişin en sağ tarafında bulunan ‘Kargo Takip’ butonuna basar. Yeni bir ekran acılır.

Aras Kargo seçeneği tercih edildiyse sayfa sizden ekranda bulunan kodu boşluğa yazmanızı isteyecektir. Ekranda bulunan kodu bırakılan boşluğa yazdığınızda Aras Kargo Takip ekranı açılacak. Kargonuz ile ilgili tüm detaylar bu ekranda yer almaktadır. Kargo şubesinin adı , telefonu , ne zaman sevk edildiği , takip numarası , tahmini teslim tarihi gibi bilgiler yer almaktadır.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Farmasi Üyesi , Farmasi Girişimcisi , Farmasi’ye Kayıt Olarak sipariş veren danışman Farmasi siparişini Yurtiçi Kargo seçeneğini işaretlediyse yine siparişlerim butonu içerisinde ilk siparişinin en sağ tarafında bulunan Kargo Takip butonuna basarak Yurtiçi Kargo Takip sayfasının açılmasını sağlayacaktır. Açılan sayfada kargo şubesinin ismi , kargo şubesinin telefonu , adresi , takip numarası , tahmini teslim tarihi ve daha bir çok bilgi yer almaktadır.

İstenirse sayfada bulunan Kargo Şubesi aranarak takip numarası verilerek en net cevaba şube personeliyle görüşülerek ulaşılabilecektir.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir