Farmasi Sizi Özledik Ağustos

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Ağustos ayında ‘Sizi Özledik Kampanyası’nı tekrar Farmasi üyelerine , Farmasi’ye kayıt olanlara sundu. Farmasi üyesi olup , Farmasi’ye kayıt olup en son siparişlerini Mart-Nisan-Mayıs aylarında vermiş olanlara bilgilendirme mesajları gönderildi. Bu bilgilendirme mesajının ulaşan yada ulaşmayan tüm Farmasi üyeleri , Farmasi girişimcileri , Farmasi’ye kayıt olanlar hediyelerini alabilirler.

‘Farmasi Sizi Özledik’ kampanyasına katılabilmek için Farmasi üyelerinin Farmasi’ye kayıt olanların en son siparişlerini Mart-Nisan-Mayıs aylarında vermiş olmaları gerekiyor. ‘Farmasi Sizi Özledik’ kampanyasına katılacak olanlar Ağustos ayında 80 tl ve üzeri sipariş verdikleri takdirde kargo ücreti ödemeyecekler.

‘Farmasi Sizi Özledik’ kampanyasına katılan Farmasi’ye kayıt olanlara , Farmasi üyelerine 80 tl ve üzeri sipariş girdiklerinde kargo ücreti ödemeyecekleri gibi Farmasi tarafından ücretsiz katalog da gönderilmektedir.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Farmasi Sizi Özledik Kampanyası’na katılan Farmasi üyelerine yani en son Şubat-Mart-Nisan aylarında siparişlerini verenler üç Farmasi ürününden birini ücretsiz alabilecekler.

Farmasi Sizi Özledik Kampanyası’na katılan 80 tl ve üzeri sipariş girenler Bubble Bath Gül Özü ve Argan yağı ya da Misket Limonu ya da Aloe Vera ya da Lavanta Özü Ve Arnica Montana ve Farmasi İnci Tozu Sabunu ücretsiz olarak alabileceklerdir.

‘Sizi Özledik Kampanyası’ndan 80 tl sipariş vererek hediyesini almak isteyen Farmasi üyeleri sepetlerine ürünlerini ekledikten sonra ikinci sayfada hediye olarak almak istedikleri ürünü kendileri seçeceklerdir. Farmasi sistemi ‘Sizi Özledik Kampanyası’ na katılanların yönlendirmesini yapacaktır.

Daha detaylı bilgiye ulaşmak , soru ve sorunlarınız için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurarak bize ulaşın. Size en kısa sürede dönüş yapalım ve en net güncel bilgileri aktaralım.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir