Farmasi Sizi Özledik Eylül 2019

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye daha önce üye olan ve en son siparişlerini ‘Nisan , Mayıs , Haziran , Temmuz’ aylarından herhangi birinde vermiş olanlara hediyeler vermekte.

Farmasi’ye üye olarak en son siparişlerini ‘Nisan , Mayıs , Haziran , Temmuz’ aylarından verenler Eylül ayında daha avantajlılar. Sebebi şu ; ‘Sizi Özledik’ kampayasına girebilmek için Farmasi üyesinin 80 tl puan sipariş veriyor olması.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Sizi özledik kampanyasına giren Farmasi üyesi ; 1107212 kodlu Angel of justice erkek vücut spreyi , 1107214 kodlu Angel of darkness erkek vücut spreyi , 1107208 kodlu Angel of innocence kadın vücut spreyi ve 1107209 kodlu Angel of miracle kadın vücut spreyi hediye olarak seçilebilmektedir.

Farmasi Sizi Özledik Hediye ürünleri sepetinize eklemeyiniz. Siz satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyiniz. Sonraki sayfada karşınıza indirimli ürünler ve hediye ürün seçeneği çıkacaktır. O sayfadan istediğiniz ‘Farmasi Sizi Özledik’ Hediye Vücut spreyinden birini seçebilirsiniz.

Hiçbir seçim yapmadığınızda sayfa ilerlemeyecek ve sizin seçim yapmanız için aynı sayfada tekrarlayıp duracaktır.

Farmasi Sizi Özledik kampanyasına giren Farmasi üyesi 80 tl puan sipariş verdiğinde dört çeşit vücut spreyinden birini ve kataloğu ücretsiz alabilmektedir. Aynı zamanda Farmasi Sizi Özledik Kampanyasına giren Farmasi üyesi 80 tl puan ve üzeri sipariş verdiğinde kargo ücreti de ödememektedir.

Farmasi yapan , Farmasi ürünlerinden kullanan , Farmasi’ye üye olanlar her zaman kazanmaktadırlar.

Lütfen sayfamızda bulunan iletişim formundan bize ulaşın. Size hemen ulaşalım ve en net , en detaylı ve güncel bilgileri sizlerle paylaşalım. Sizleri de en kısa sürede Farmasi’nin sağlıklı ve kazançlı dünyasına bekliyoruz.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir