Farmasi Sizi Özledik Kampanyası Her Ay Varmı?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Üyelerine , Farmasi Danışmanlarına , Farmasi’ye Kayıt Olanlara , Farmasi Girişimcilerine tarihi belli olmamakla birlikte ‘Sizi Özledik Kampanyası’ düzenlemektedir. Bu kampanyanın olup olmayacağı ve düzenleneceği tarihe ‘Farmasi Şirket Yetkilileri’ karar verip organize etmektedirler.

Daha öncesinden kimse , olup olmayacağını hiç bir Farmasi Danışmanı , Farmasi Girişimcisi , Farmasi Üyesi önceden bilemez. Bu duyuru şirket yetkilileri tarafından bilgilendirme kanalları yoluyla tüm Farmasi çatısı altında bulunanlara iletilir.

Bu bilgilendirmeler nerelerdedir ve nelerdir?

Bu bilgilendirme yerleri ve yolları şöyledir ; Sms yoluyla , Farmasi Girişimci sayfasının duyurular kısmında ( Farmasi Web Sayfasının İlk Girişinde ) , Sponsorlar aracılığı ile ekip liderleri vasıtasıyla.

‘Farmasi Sizi Özledik Kampanyası’na katılan Farmasi’cilere ‘Sms’ yoluyla bilgilendirme mesajları gönderilir. Bu mesajın içeriği şöyledir ; ‘ Sizi Özledik ! 02 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında size özel 80 tl puan alışverişinize kargo bedava. Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyici , Optimal Style Maskara , Farmasi Men 3 ü 1 Arada Şampuan ürünlerinden sadece 1 tanesi ve Ağustos ayı kataloğu bizden size hediye. ‘

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir