Farmasi Sizi Özledik Kampanyası Her Ay Varmı?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Üyelerine , Farmasi Danışmanlarına , Farmasi’ye Kayıt Olanlara , Farmasi Girişimcilerine tarihi belli olmamakla birlikte ‘Sizi Özledik Kampanyası’ düzenlemektedir. Bu kampanyanın olup olmayacağı ve düzenleneceği tarihe ‘Farmasi Şirket Yetkilileri’ karar verip organize etmektedirler.

Daha öncesinden kimse , olup olmayacağını hiç bir Farmasi Danışmanı , Farmasi Girişimcisi , Farmasi Üyesi önceden bilemez. Bu duyuru şirket yetkilileri tarafından bilgilendirme kanalları yoluyla tüm Farmasi çatısı altında bulunanlara iletilir.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Bu bilgilendirmeler nerelerdedir ve nelerdir?

Bu bilgilendirme yerleri ve yolları şöyledir ; Sms yoluyla , Farmasi Girişimci sayfasının duyurular kısmında ( Farmasi Web Sayfasının İlk Girişinde ) , Sponsorlar aracılığı ile ekip liderleri vasıtasıyla.

‘Farmasi Sizi Özledik Kampanyası’na katılan Farmasi’cilere ‘Sms’ yoluyla bilgilendirme mesajları gönderilir. Bu mesajın içeriği şöyledir ; ‘ Sizi Özledik ! 02 Temmuz – 31 Temmuz tarihleri arasında size özel 80 tl puan alışverişinize kargo bedava. Mr. Wipes Çok Amaçlı Temizleyici , Optimal Style Maskara , Farmasi Men 3 ü 1 Arada Şampuan ürünlerinden sadece 1 tanesi ve Ağustos ayı kataloğu bizden size hediye. ‘

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir