Farmasi Sponsor Değişikliği Yapmak İstiyorum

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye üye oldunuz fakat sponsor değişikliği yapmak istiyorsunuz. Farmasi sponsor değişikliği ile ilgili tüm soruların cevaplarını yazımızda bulacaksınız.

Farmasi’ye üye oldunuz ve hiç siparişiniz olmadı. Bu durumda 60 gün içerisinde sipariş vermemiş olmanız durumunda üyeliğiniz askıya düşecektir , üyeliğiniz sonlanacaktır.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Farmasi’ye üye oldunuz ve sipariş sipariş verdiniz fakat ilerleyen günlerde sponsor değişikliği yapmak istediniz. Bu durumda malesef sponsor değişikliği yapamazsınız.

Sponsor değişikliği işlemi üç (3) durumda yapılabilir.

1. Farmasi’ye üye olduktan 6 saat içerisinde Farmasi’nin kişiye tanımlamış olduğu kişisel sayfasında bulunan ‘Kişisel Bilgiler’ butonunun içerisindeki ‘Sponsor Kod’ kutusuna istediği sponsorun kodunu yazarak ve kaydet butonuna basarak değiştirebilir.

2. Farmasi’ye üye olduktan sonra hiç sipariş oluşturmaksızın pasif bir şekilde bekleyerek 60 (Altmış) gün bekleyerek , bu günün sonunda ilk güncellemede üyeliği askıya alınacaktır. Sonrasında istediği sponsor’a kayıt olabilir , kendini askıdan aldırabilir.

3. Farmasi’ye üye olduktan sonra en son sipariş verilen tarihten itibaren 6 (Altı) ay içerisinde hiç sipariş verilmemesi durumunda askıya düşer üyelik. Böylelikle kişi dilediği sponsor tarafından askıdan alınarak üyeliği aktif duruma getirilmiş olur.

Bu üç durum haricinde bir sponsor değişikliği yapmak mümkün değildir.

Eğer kişi başka yollar denerse ve Farmasi bu yollar haricinde yollar denediğini tespit ederse kişiyi eski bulunduğu danışmana iade eder ve kim bu usulsüzlüğü gerçekleştirmeye çalıştırandan savunmasını ister. Savunma alındıktan sonra Farmasi’de bulunan Disiplin Kurulu gereken cezayı verebilir.

Bu ceza ; Sayfa kapatma , prim ödememe yada uyarı olabilir. Kişi Farmasi’nin haberi olmayacağını düşünüyorsa yanılıyor. Çünkü Farmasi incelemeye aldığı takdirde anlamaması mümkün değil. Tüm takip yöntemleri de Farmasi’de mevcuttur.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir