Farmasi Temmuz 2019 Kataloğu

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

1907001 kodu olan Farmasi Temmuz kataloğuna ulaşmak için sayfamızdan bizlere ulaşmanız yeterlidir. Tarafınıza anında telefonla dönüş yapılacak olup adres isim soyisim ve telefon bilgileri alındıktan sonra katalog gönderimi aras kargo aracılığı ile gönderilecektir.

Katalog tarafınıza bizim aracılığımızla gönderildiğinde hiç bir ücret ödemeyeceksiniz. Tüm ücret ve masraflar tarafımızdan karşılanacaktır , karşılanmaktadır.

Kataloğu Farmasi tüm danışmanlarına ücretli gödermektedir. Başka Sponsorlar nasıl yol izlediği bilinmemekle birlikte bizler bu işlemi alt ekiplerimize ücretsiz gerçekleştirmekteyiz.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Farmasi üyeleri siparişlerini oluşturduklarında otomatik sepetlerine 1 adet Temmuz 2019 kataloğu eklenir. Farmasi üyeleri diledikleri sayıda katalog alımı yapabilirler. Diledikleri ürünü de sayfalarından , sepetlerinden çıkartabilirler.

Temmuz 2019 kataloğu normal şartlarda danışmanların eline 3-4 Haziran gibi ulaşmış olması gerekiyordu fakat bu tarihler bayram tatiline denk geldiğinden 9 gün tatil ilan edildiğinden dolayı 12-13 Haziran tarihlerinde temsilcilerin ve sponsorların eline ulaşmıştır.

Sadece bu ay’a tatil den dolayı geç ulaşmıştır. Normal şartlarda bir sonraki ayın kataloğunu bulunduğunuz ayın ilk günü sipariş edebilirsiniz.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir