Farmasi Üye

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Üye ;

Farmasi’ye kişisel bilgileri kayıt edilmiş ; kişinin kendi isteğiyle sponsorunu belirlediği ; Farmasi tarafından şifresi mesaj olarak gönderilmiş , Farmasi sayfasına giriş yapabilen , Farmasi’ye üye , kayıt ekleyebilen kişilere Farmasi üyesi denir.

Farmasi Hakkında Ücretsiz Detaylı Bilgi Alabilirsiniz. Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım!

Farmasi Üye‘si ;

Farmasi’nin ona vermiş olduğu şifre ile ; Farmasi’nin resmi web sayfasına girebilir , alışveriş yapabilir , yeni danışman ekleyebilir , vermiş olduğu siparişi takip edebilir , ekibini oluşturabilir ve takip edebilir.

Farmasi Temsilcisi kişisel sayfasından Farmasi ile ilgili tüm verileri , bilgileri , işlemleri yapabilmektedir. Farmasi Üyesi’nin ihtiyacı olan tüm her şey Farmasi sayfasında bulunmaktadır.

Farmasi Üyesi ihtiyaç halinde ; kişisel sayfasına girerek gerek duyduğu işlemleri sayfasından yapabilir , aynı zamanda ekibininde Farmasi ile ilgili işlemlerini takip edebilir. Fakat ekibinin siparişini giremez.

Farmasi Üyesi siparişini kendisi girebilir. Bir başkası , bu sponsoru da olsa kişinin bilgisi dışında giremez. Bir başka Farmasi Üyesinin siparişini girebilmesi için tc ve şifresini bilmesi gerekmektedir. Farmasi Üyesi tc ve şifresini paylaşmadıktan sonra kimse Farmasi Üyesi adına sipariş oluşturamaz.

Farmasi Üyesi , Farmasi kozmetiğin sahip olduğu tüm belgelere de sayfasından ulaşabilir. Farmasi Üyesi sayfasından gerekli olan tüm formlara da ulaşabilir. Gerekli olan hemen hemen her şey Farmasi Üyesinin Farmasi tarafından verilen kişisel sayfasında bulunmaktadır.

Yeni Farmasi Üyesi olanlar hiç çekinmeden Farmasi’nin kendilerine tahsis etmiş olduğu web sayfasında gezebilirler. Farmasi Üyesine Farmasi’nin kullanımına verilen sayfaya ‘Back Office’ denir. Bozacakları , değiştirecekleri yada geri dönüşü olmayan bir hata yapılamayacağından öğrenme amaçlı sayfanın her yerinde gezilebilir.

Farmasi Üyelerinin Farmasi sayfalarına giriş yapabilecekleri tek adres www.farmasiint.com.tr adresidir. Diğer sitelerin tümü ama tümü diğer Farmasi Üyeleri tarafından tasarlanmış ve idare edilmektedir. Farmasi ile uzaktan yada yakından alakaları yoktur. Farmasi’nin resmi uygulaması da yoktur. Playstore ve Appstore da bulunan uygulamaların tümü Farmasi Üyelerinin kişisel , Farmasi’den bağımsız hazırlamış oldukları uygulamalardır.

Bu uygulamalar belki kullanışlı görünebilir fakat Farmasi tarafından onaylanmamaktadır , tavsiye edilmemektedir. İnternet ortamında maalesef Farmasi Üyelerini yanıltabilecek , yanlış yönlendirebilecek bazı girişimlerle zaman zaman karşılaşmaktayız. Bu ve buna benzer durumları Farmasi’ye ilettiğimizde çok hızlı aksiyonlar alınarak Farmasi Üyelerinin zarar görmemesi , yanlış bilgilendirilmelerinin önüne geçilmektedir.

Farmasi Üyesi katalog da sunulan kozmetik fiyatların %30 , Dr. C. Tuna amblemli ürünlerden ise %40 daha düşük fiyata alma imkanını bulmuş olur.

Yeni Farmasi Üyesi ; 1. ay 2. ay ve 3. ay 180 tl puan sipariş vererek hoşgeldin ; hediyelerinin alabileceği gibi , her ay düzenlenen teşvik hediyelerini de alabilir.

Farmasi Üyesi Farmasi’den kazandığı hediyeleri istediği gibi kullanabilir , hediye edebilir. Farmasi Üyesinin kendi insiyatifindedir.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir