Farmasi

Farmasi Üyelerine Özel Kargo İndirim Şifresi Kullanımı

Bizimle İletişim Kurun

En kısa sürede döneceğimizden hiç şüpheniz olmasın 😊

Farmasi %21 ve üstü seviyelere özel ‘Aras Kargo indirim şifresi’ vermektedir. Toplam 250 kod tanımlanmıştır. Her kod bir gönderim hakkına sahiptir. Farmasi üyeleri bu şifre ile alt ekiplerine katalog hediye vs. gönderebilmektedir.

Daha önceleri bu gönderiler karşı ödemeli de yapılabiliyordu ve aksaklıklar çıkmaktaydı. Aras kargo Farmasi’nin iş ortağıdır. Onların zarar etmesini istemez. Karşı ödemeli gönderilip de teslim alınmayan gönderiler geri gelebilmekte ve bu geri gelenler bazen Aras Kargo’dan teslim alınmamaktaydı.

Böylelikle geri geliş ücreti Aras kargo tarafından tahsil edilememekteydi. Artık Farmasi İndirim Şifresiyle karşı ödemeli katalog gönderimi yapılamamaktadır.

Haziran 2019 ayı itibariyle Aras Kargo karşı ödemeli Farmasi indirim şifresiyle gönderim yapılmamaktadır. Peşin yapılmaktadır. Farmasi indirim şifresiyle gönderim işlemi şimdilik sadece Aras Kargo ile yapılmaktadır.

Farmasi sayfanızın menü bölümünde ‘Kargo İndirim Kodu’ butonuna basarak sayfa yönlendirmelerine uyarak kod elde edebilirsiniz. Sayfa 1 dakikada 1 kod vermektedir. ikinci kod alabilmek için lütfen acele etmeyerek sürenin geçmesini bekleyiniz.

Farmasi kargo indirim kodu ile ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek ve ne kısa sürede size ulaşmamız için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurunuz. Sizi hemen arayalım ve bilgilendirelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı