Farmasi İçin Kişisel Web Sitesi Yaptırabilirmiyim?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye kayıt olup kişisel web sitesi yaptırmak istiyorsanız bunun için yapmanız gerekenlerden bahsediyor olacağız bu yazımızda.

Farmasi’ye Üye olduktan sonra bilgilendirme yada üye olmak isteyenlere yol gösterme amaçlı kişisel web sitesi yaptırılabilir. Bu sitede bazı ibarelerin olmasi zorunludur.

Farmasi‘nin Resmi Web Sitesi Değildir Kişisel Web Sitesidir” yazısı bilgilendirme amaçlı yazmak zorundadır.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Yapmış olduğunuz yada yaptırmış olduğunuz siteyi yayına almadan önce Farmasi‘nin yazılı onayını almış olmanız gerekmektedir. Farmasi kontrollerinde sitenin uygun olup olmadığını inceleyerek düzenleme talep ettikten sonra izni doğrultusunda yayınlanmasına müsaade edebilir.

Sayfada kusurlar söz konusu ise düzenlenmesini istediği yerleri belirterek düzenleme olduktan sonra yayına alınabilecektir.

Kullanılacak olan web sitesi güncel olmalıdır. Farmasi ‘Etik Kurulu’ 3 ayda bir yada daha sık toplanarak bazı kararlar almaktadır. Kararları güncel olarak paylaşmak gerekmektedir. Takip ve güncelleme önemlidir.

Farmasi yönetmelikte yaptığı her değişikliği girişimci sayfasının en başında her değişiklik olduğunda yayınlar. Bu değişiklikler de sitede yayınlanmazsa yanlış bilgilendirmeler ve eksik bilgilendirmeler meydana gelebilir.

Aksaklık , yanlış yönlendirme , eksik bilgi aktarmamak için site düzenli olarak güncel tutulmalıdır.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir