Farmasi Rehberi
Trend

Farmasi’ye Nasıl Üye Olunur?

Farmasi’ye nasıl üye olunur? Farmasi’ye üye olabilmenin birden çok yolu vardır. Direkt olarak şirketin resmi web sitesinde ki üyelik formunu doldurarakta üye olabilirsiniz, bir sponsor belirleyip ondan sizi üye etmesini talep edebilirsiniz ya da sponsor link aracılığı ile kendiniz üye olabilirsiniz.

1 – Şirketin resmi web sitesine nasıl üye olunur?

Öncelikle farmasiint.com/girisimci-ol adresine giriş yapılır. Daha sonra aşağıda yer alan üyelik formuna Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde doldurulur. ( Diğer Bilgileri Doldurmak Zorunlu Değildir. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişiye düzenlenecek olan faturada ki bilgilerin devlet tarafından istenmesidir.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!
Farmasi Üyelik Formu

Sponsor tercih edilmediği durumda, sistem tarafından otomatik olarak sponsorunuz belirlenecektir. Üye olmak istediğiniz sponsorun kodunu biliyorsanız ” Sponsor Kodunuz ” alanına sponsorunuzun kodunu giriniz.

Zorunlu bilgileri doldurduktan sonra formun alt kısmında yer alan sözleşmeleri de inceleyerek onaylayıp Kaydet butonuna basınız. Böylelikle üyeliğiniz hemen onaylanacak ve tarafınıza sms ile şifreniz iletilecektir.

Farmasi Üye, Üyelik ve Nasıl Üye Olunur? TÜM DETAYLARIYLA

2 – Sponsor Aracılığı İle Nasıl Üye Olunur?

Sponsor aracılığı ile üye olmak için sponsorunuza zorunlu olan kişisel bilgilerinizi iletmelisiniz.

Zorunlu olan kişisel bilgileriniz şunlardır; Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Adres, Telefon ve TC kimlik numaranız doğru olacak şekilde iletilir. ( Diğer Bilgileri İletmek Zorunlu Değilsiniz. ) Bu bilgilerin zorunlu olmasının sebebi kişi’ye düzenlenecek olan faturada ki bilgilerin devlet tarafından isteniyor olması.

Sponsorunuz bu bilgileri Farmasi kişisel sayfasına girerek yeni üye kayıt sayfasından üyeliğinizi aktifleştirecektir.

Farmasi Sponsorunuz Biz Olalım!

3 – Sponsor Link Aracılığı İle Nasıl Üye Olunur?

Farmasi her üyesine özel olarak sponsor link tanımlamıştır. Her Farmasi üyesinin sponsor linki vardır. Üye olmak istediğiniz sponsorun linkine tıkladığınızda Farmasi’nin resmi web sitesine yönlendirilirsiniz.

Karşınıza çıkan formu doldurarak üye kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt tamamlandıktan sonra sms ile şifreniz belirtmiş olduğunuz telefon numarasına iletilecektir.

Farmasi Üyelik Avantajları

Farmasi’ye üye olduğunuzda kozmetik ürünlerini katalog fiyatından %30, DR. Cevdet Tuna ürünlerini %40 daha avantajlı alabilirsiniz.

Üyeliğinizin ilk ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet CC Krem, 1 Adet Extreme Curl Maskara Hoşgeldin birinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin ikinci ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet Sarımsaklı Şampuan, 1 adet 250 ML DR. Cevdet Tuna At Kestanesi 250 ML Masaj Kremi Hoşgeldin ikinci ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Üyeliğinizin üçüncü ayında 180 TL Puan sipariş vererek 1 adet Reina EDP Parfüm, 1 adet Reina Vücut Losyonu, 1 adet Reina Rolon Hoşgeldin üçüncü ay hediyesi olarak sepetinize eklenir.

Hediyeleri alabilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok . 180 TL Puana ulaşıldığında sistem otomatik olarak sepetinize ekleyecektir. 180 TL Puan alışveriş geçerli ay içinde tek seferde de verilebilir, parça parça da verilebilir.

Farmasi Prim Sistemi

Üyeliğiniz tamamlandıktan sonra çevrenizde ki kişilere Farmasi’yi önererek ekip kurabilir, onlarıda üye yaparak ekip cironuzuzu yükseltip prim sisteminden yararlanabilirsiniz. Ayrıca prim sistemi hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için Farmasi Yeni Prim Sistemi ve Prim Seviyeleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Üyelik Avantajları Prim Sistemi
Farmasi Üyelik Avantajları Prim Sistemi

Farmasi Teşvik Hediyeleri

Farmasi’ye yeni üye olanlar hoşgeldin hediyelerinden yararlanabildiği gibi aynı zamanda teşvik hediyelerinden de yararlanabiliyor.

Teşvik hediyelerinin puanları her ay değişiklik göstermektedir. Mevcut olarak 250 Puan ve 500 Puan alışverişe hediyeler verilmektedir. Bu hediyeleri alabilmek için sepet sonrası açılan sayfadan hediyeleri seçmek gerekmektedir. Seçilmediği taktirde ay sonuna kadar seçilebilir. Her ay sonunda puanlar yenilenmektedir.

Farmasi Üyelik İptali Nasıl Yapılır?

Farmasi’ye üye olduktan sonra 3 şekilde üyeliğiniz iptal edilebilir.

  1. Üye olduktan sonra 60 gün hiç sipariş vermediğiniz taktirde üyeliğiniz iptal edilir ve askıya düşersiniz. (Dilediğiniz zaman hesabınızı askıdan alabilir ya da aldırabilirsiniz.)
  2. Daha önce sipariş oluşturulduysa son sipariş tarihinden itibaren 6 ay sonra hesabınız askıya alınır ve üyeliğiniz sonlandırılır.
  3. Kişi farmasi panelinde bulunan bilgi destek sayfasından üyeliğinin sonlandırılması talebinde bulunabilir. Yapılan incelemeler sonucunda üyeliğiniz iptal edilir ve hesabınızı tekrar askıdan alma şansını kaybedersiniz. Tekrar üye olabilmek için Farmasi iletişime mail yoluyla başvurarak askıya alınma talebinde bulunabilirsiniz.

Farmasi Üyelik Şartları Nedir?

Farmasi üye olmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olmasını zorunlu tutmaktadır. Başka herhangi bir üyelik şartı istememektedir. Herkes Farmasi’ye üye olabilir ve kazanç sağlayabilir.

Farmasi Üyelik Ücreti Var mı?

Farmasi sistem destek bedeli adı altında 2018 yılı ve öncesinde üye kayıtlarından 5 TL almaktaydı. 2018 yılı sonrasında sistem destek bedeli kaldırılmıştır. Herhangi bir üyelik ücreti kalmamıştır, alınmamaktadır.

Farmasi ile sizde para kazanmaya hazır mısınız? Öyleyse Farmasi’de Para Nasıl Kazanılır başlıklı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı