Farmasi’de Fiyatlar Her Ay Değişir Mi?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi kataloğu her ay güncellenir. Her ayın 1’inde başlar ve ayın son gününde biter. Fiyatlar büyük ölçüde farklılık göstermez. Farklı olmasının sebebi de stok durumu ve arz-talep ilişkisinden kaynaklanmaktadır.

Farmasi zaten mümkün olduğunca uygun fiyat uygulamaktadır ürünlerine. Örnek verecek olursak manavdan aldığınız ürünle kendi bahçenizde yetiştirdiğiniz ürün aynı fiyatta olmayacaktır.

Kendi bahçenizde yetiştirmiş olduğunuz mahsül çok daha uygun ve sağlıklı olacaktır. Farmasi‘de de öyle. Ürünlerinin neredeyse tümünü kendi üretmekte ve fiyat olarak da haliyle diğer firmalara göre uygun olmakta.

Farmasi'ye ücretsiz katalog hediyeli üye olabilirsiniz. Hemen üye olmak için tıklayınız.

Kalite – Fiyat karşılaştırması yapacak olursak Farmasi ürünlerinin çok ucuza satıldığını söylemek mümkündür. Farmasi kalitesine yakın olan ürünlerin daha pahalıya satıldıklarını görmekteyiz.

Her ay az da olsa fiyatlarda değişiklik olduğundan Farmasi Üyeleri de çift katalogla çalışma yapmaktadır. Bulundukları ayın kataloğu ile gelecek ayın kataloğunu karşılaştırarak hangi ay daha uygun fiyatta ise ürün o aydan sipariş vermekte.

Böylece bütçesini doğru değerlendirerek daha fazla kazanç elde etmekte.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir