Farmasi’ye Nasıl Kayıt Olabilirim?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Sayfamızda bulunan iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilir ve kaydınızın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Size hemen dönüş sağlanacak ve Farmasi hakkında en güncel bilgiler verilecektir.

Kayıt işlemi Farmasi’nin resmi web sitesine bilgilerimiz girerek yapılmaktadır. http://www.farmasiint.com/default?RefGuid=be1ecbcb-cbee-4f33-9466-bca562457337

Bu bilgileri isterseniz siz doldurursunuz, isterseniz sizi üye yapmak isteyen kişiye vererek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üstte bulunan link e tıklayarak formu doldurduğunuzda üye olmuş oluyorsuuz. Tarafınıza bilgilendirme sms i gelecektir. Sms te şifreniz bulunmaktadır. Bu şifreyle kişisel Farmasi sayfanıza giriş yapabilir ve tüm Farmasi ile olan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kişisel bilgilerimizi; bizi Farmasi’yle tanıştıran kişiye vererek sisteme girdirdiğimiz gibi, resmi web sitesine bu bilgileri kendimiz girerek de Farmasi’ye üye olabiliyoruz.

Bilgilerimizi Farmasi’nin resmi web sitesine girdiğimizde Farmasi bizi başka bir sponsor a veriyor. Bu durumla karşılaşmamak için tanıdığımıza yada Farmasi’yi bize anlatana veriyoruz bilgilerimizi.

Farmasi’ye kayıt olmak isteyen kişinin isim, soyisim vb gibi bilgileri girilerek kayıt işlemi gerçekleşir. Farmasi’ye Üye olabilmenin bir diğer şartı 18 yaşını doldurmuş olmaktır. 18 yaşını doldurmamış kişiler Farmasi’ye üye olamazlar.

Kayıt olduğu andan itibaren hemen sipariş oluşturulabilir. Ekip oluşturulabilir. Farmasi üyesi olarak tüm işlemleri gerçekleştirebilir.

Farmasi’ye üye olmanın bir çok avantajı vardır. Farmasi’ye kayıt olduğunuz andan itibaren ürünleri %30-%40 indirimli almaya başlarsınız.

Farmasi’ye kayıt olarak eski danışmanların faydalanamayacağı yeni danışman paketini alabilirsiniz.

Farmasi’ye üye oldugunuz andan itibaren 180 tl puan sipariş vererek yeni danışmanların alabildiği ; hoşgeldin 1. ay hediyeleriniden olan 1 adet bb krem ve 1 adet rimel hediye kazanabilirsiniz.

Farmasi’ye kayıt olarak eski danışmanlar gibi teşvik hediyelerinden yararlanabilirisiniz.

Farmasi’ye üye olarak etrafınızda olan tanıdık yada tanımadık tüm kişilere ürünleri satarak önererek en az %30-%40 kar elde edersiniz.

Farmasi’ye kayıt olarak ekibinizi oluşturur ve ekibinizin Farmasi‘den yapmış oldukları alışveriş miktarına göre Farmasi’den prim kazanabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olarak yaptığınız ekip cirosundan alacağınız primleri istediğiniz bankaya ayın 20 sinde yatırtabilirsiniz. Farmasi hakettiğiniz primleri her ayın 20 sinde istediğiniz bankaya yatırır.

Bu tarihin resmi tatil gününe denk gelmesi durumunda bir sonraki ilk iş gününde yatırır. Yönetim kurulunun alacağı karara göre resmi bayramlarda ve dini bayramlar öncesinde yatırabilir.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi