Farmasi’ye Üye Olduktan Sonra Nasıl Ekip Kurabilirim?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye üye olduktan sonra size ait sayfanızdan üyelerinizi ekleyebilirsiniz. Araştırmalar sonucu en geçimsiz insanın yanında güvenebileceği, yanında sağlam durabileceği 5 beş kişisi varmış. Bu demek oluyor ki en çok duyduğumuz ‘Benim hiç çevrem yok ki. Ben bu işi yapamam.’ sözleri boşa söylenmiş olan sözler.

Hepimiz günlük yaşantımızda birilerine birşeyler öneriyoruz. Ya gittiğimiz kuaförü, ya marketi, yada başka bi deneyimimizi paylaşıyoruz.

Bu paylaşımlarımızın hiç biri bize gelir sağlamıyor. Örnek olarak ; gittiğimiz kuaförü 5 kişiye önerdiğimizde , önerdiğimiz kişiler onu tercih ettiklerinde o kuaför bize herhangi bir geri dönüş sağlamıyor. Ne maddi nede manevi.

Farmasi’yi 5 beş kişiye anlatıp önerdiğimizde, bu arkadaşlar da alışverişlerinde Farmasi‘yi tercih ettiklerinde bize geri dönüş sağlanıyor.

Örnek vermek gerekirse; 5 kişi 200 tl lik alışveriş yaptı Farmasi‘den. 200 tl de biz kendi ihtiyaçlarımızı aldık. Toplamda 1200 tl alışveriş yapılmış olur Farmasi‘den. Böylelikle Farmasi bize 36 tl prim yatırır. 1200 * 3 % = 36 tl

1200 tl %3 seviyesine denk gelir. 1200 tl nin %3’ü 36 tl dir. Hesap bu kadar net. Bu rakam yukarı çıktıkça prim rakamı da, oranı da yükselir.

Ekip kazancı en yüksek geliri getirir ve sizin hayallerinize ulaşmanızı sağlar. Siz tek başınıza 20000 tl lik satış çok zorlanarak yaparsınız fakat ekibinizle birlikte tam tersine çok rahat bu cirolara ulaşırsınız.

Ekip yönetmek kolay bi iş değildir fakat yapılamayacak bi iş de değildir. İnsan yeterki istesin. Yapamayacağı hiç bir iş yoktur.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi