Farmasi’ye Yabancı Ülkelerden Kayıt Yapabilirmiyim?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi’ye Türkiye dışında başka ülkelerden, yabancı ülkelerden kayıt yapamazsınız. Farmasi’ye başka ülkelerde ikamet eden Tc vatandaşlarını üye yapabilirsiniz fakat o ülkelere ürün gönderemezsiniz.

2020 yılı Farmasi çalışmaları kapsamında diş ülkelerden Farmasi’ye kayıt yapabileceksiniz. Farmasi başka ülkelerden üye kaydetme işlemini gerçekleştirebilmek için çalışmalar yapmaktadır.

Farmasi’nin her yıl yapılan yaz tatilinde Sn. Hakan Tuna, Sinan Tuna ve Emre Tuna’nın sahneden bizzat yaptıkları açıklama doğrultusunda 2020 yılı içerisinde planlandığı belirtilmiştir.

Farmasi’ye Türkiye’de geçici konaklama, barınma statüsünde bulunan Suriye’den yada diğer ülkelerden gelen kişiler de kayıt yapılabilir. Bu kayıtlar şu şekilde yapılmaktadır;

Farmasi sayfanızda bulunan; bilgi destek butonu yardımıyla üye yapmak istediğiniz kişiye göç idaresi tarafından verilen geçici kimlik belgesi fotosunu Farmasi’ye gönderiyoruz.

Farmasi’ye üye yapmak istediğimiz kişi Farmasi yetkilileri tarafından dilediğiniz sponsorunuzun alt ekibine yada sizin direk bağlınız olarak eklenecektir.

Daha detaylı ve güncel bilgilere ulaşmak için lütfen sayfamızda bulunan formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım!


Kategoriler: Farmasi

2 yorum

nazlı çelebi · 17/10/2019 03:23 tarihinde

almanyada farmasi var mı nasıl üye olabilirim

    Özlem Selçuk · 17/10/2019 18:42 tarihinde

    Merhabalar Nazlı hanım. Almanya’da henüz üyelik işlemleri başlamamıştır. Fakat Almanya’da da ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Almanya için üyelik yapılabilmesi için çalışmalar devam etmektedir. En kısa sürede aktif edilecektir. Lütfen takipte kalın. İlginiz için teşekkür ederiz.

Yorumlar kapatıldı.