Haziran 2019 Hoşgeldin Hediyeleri Neler?

Özlem Selçuk tarafından tarihinde yayınlandı

Farmasi Haziran Hoşgeldin 1.Ay Hediyeleri

Haziran ayı Farmasi yeni danışmanlarına hoşgeldin hediyeleri ; 1.ay 180 tl sipariş verenlere 1 bb krem 1 rimel hediye. Farmasi tarafından 180 tl puan sipariş verenlerin kolilerine otomatik olarak hediyeleri eklenir ve siparişleriyle birlikte gönderilir.

Siparişlerini 180 tl puana ulaştırdıklarında gönderilir. Siparişlerini istediği gibi parça parça , istediği gibi tek seferde 180 e ulaştırabilir. Bulunduğu , üye olduğu kayıt olduğu ilk ay içerisinde 180 tl puana ulaşmış olması yeterli olacaktır.

Farmasi üyelerinin 2. ay hediyelerini alabilmeleri için Farmasi’ye üye , kayıt olduktan sonra 2. ayında 180 tl puan sipariş verilmesi yeterlidir. 1. ay hoşgeldin hediye şartında olduğu gibi 2. ayında da 180 tl puan sipariş vermiş olduğunda kolisine otomatik olarak hediyeleri eklenir. Haziran ayındaki hoşgeldin 2. ay hediyeleri 500 ml sarımsaklı şampuan ve 250 ml çift etkili at kestanesi masaj jeli.

Farmasi Üyelerinin 3. ay hoşgeldin hediyeleri de reina parfüm ve reina roll on. Bu hediyelerinin de alabilmeleri için Farmasi’ye üye , kayıt olduklarında 3 . aylarında 180 tl puan sipariş vermeleri yeterlidir. Siparişleri 180 tl puan a ulaştığında sepetlerine otomatik olarak hediyeleri eklenir.

Dikkat edilmesi gereken husus bu kampanyanın zincir , birbirini takip eden bir kampanya olması. Kişi 1. ay hediyesini almazsa 2. ay ve 3. ay hediyelerini kaybetmiş olur. Eğer 2. ay hediyesini almazsa 3. ay hediyesini kaybetmiş olur. Birbirini takip eden kampanyadır.

Ücretsiz Kayıt Ol


Kategoriler: Farmasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir